Hoşgeldiniz Misafir 

Üst Kısım Göster/Gizle

Hoşgeldin Ziyaretçi, foruma yazabilmek için kayıt gereklidir.

Sayfalar: [1]
Yazan Konu:Çalışma arkadaşları arıyor.
yonetici
Admin
Yazılar: 95
Yazı Çalışma arkadaşları arıyor.
den: March 10, 2013, 10:51

Gümbet, İsis Otel içerisinde yerleşik ve tekne operasyonu da olan dalış merkezimize aşağıdaki pozisyonlarda ve belirtilen niteliklerde dalış liderleri ve eğitmen arkadaşlar aranmaktadır.

TSSF 1 yada 2 Yıldız eğitmen;

Tekne operasyonunda yönetici seviyesinde sorumluluk alabilecek, tercihen Bodrum’da yerleşik ya da konaklama imkanı olan, İngilizce dilini rahat konuşma düzeyinde bilen, en az 2 yıl saha tecrübesi olan, varsa diğer dalış eğitim sistemlerinden (PADI ya da SSI) birinden de eğitmenlik yetkisi olan bir eğitmen işe alınacaktır. İnsan ilişkilerinde rahat ve samimi, işin ciddiyetinin farkında ve güvenlik kavramlarına hakim arkadaşlar aranmaktadır. Rehber balıkadam belgesi olması bir artıdır. Satış becerilerinin olması, ekibimizle uyum içinde çalışabilmesi beklenmektedir.

TSSF 3 yıldız dalgıç ya da diğer sistemlerden denk dalış liderleri;
Tekne ve oteldeki dalış operasyonlarında görev alacak, tercihen Bodrum’da yerleşik ya da konaklama imkanı olan, İngilizce dilini rahat konuşma düzeyinde bilen, Bodrum dalış noktalarında grup daldırmış, Rehber Balıkadam belgesine sahip dalış liderleri işe alınacaktır. İnsan ilişkilerinde rahat ve samimi, işin ciddiyetinin farkında ve güvenlik kavramlarına hakim arkadaşlar aranmaktadır. Satış becerilerinin olması, ekibimizle uyum içinde çalışabilmesi beklenmektedir.

İnfo ve Satış personeli
Oteldeki misafirlerle sohbet ve münasebet kurarak dalış merkezimizin hizmetlerini tanıtacak, iyi derecede İngilizce ve en az bir başka yabancı dil (Fransızca, Almanca, Rusça vb.) daha bilen bayan çalışma arkadaşı işe alınacaktır. Dalgıç olma şartı yoktur. İsterse dalış eğitimlerini dalış merkezimizde alarak kendisini geliştirebilir. Daha önce acentalarla çalışma tecrübesi olan ve Bodrum’da yerleşik ya da konaklama imkanı olan kişiler tercih sebebidir. Satış becerilerinin olması, ekibimizle uyum içinde çalışabilmesi beklenmektedir.

Bu pozisyonlarda görev alabileceğini düşünen ve yukarıdaki şartlara haiz kişilerin “dalışla alakalı” özgeçmişlerini info(at)happybubbles.com adresine göndermelerini rica ederiz.

İlginize teşekkürler,
Happy Bubbles Dalış Merkezi

Sayfalar: [1]
Mingle Forum by cartpauj
Versiyon: 1.0.30; Sayfa yükleme süresi: 0.074 saniyedir.
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: +6 (from 12 votes)
Bizi Sosyal Medyada Takip Edin !