Islak Mavi Dalış Merkezi

Loading Map....

Tarih/Zaman
Tarihler - 1 Tem 2018 / 30 Eyl 2018
12:00 AM - 12:00 AM

Yer
Islak Mavi Dalış Merkezi

Katagoriler


1987′ den önceki amatör deneyimlerim bende saklı kalmak üzere ilk ciddi ve lisansli scuba’cı olmam Caddebostan Balıkadamlar Spor Kulübü ile başladı.

Halen üyesi olduğum ve çok güzel anılarımın geçtiği kulübümde eğitimlerimi tamamladım. Eğitmenlik yaptım ve teknik komitede aktif görev aldım. Eğitim aldığımız dönemlerde çok değerli hocalarımız vardı ve bu yüzden şanslı birer öğrenci olarak yetiştik.

Bize öğrettikleri en önemli kurallardan biri bilgi ve birikimleri sakınmadan aktarmak ve güncelleştirmektir.

Doksanlı yılların başında sayın hocam Altay DOYUM ile birlikte Kızıltoprak Yelken ve Su Sporları Kulübü bünyesinde dalış okulunu açtık. Uzun bir süre Altay hocamla beraber birçok balıkadam yetiştirdik.

Bundan sonra ayrılarak önce STFA’ nın dalış eğitmenliğini yaptım, daha sonra can dostlarımla kurduğumuz Atlantis Deniz ve Doğa Sporları Kulübü’ nde yönetim kurulunda ve dalış okulunda çalıştım.

Son olarak tümü ile kendi yönetimimde olan ISLAK MAVİ DALIŞ OKULU ‘nu kurdum (17.04.1996). Halen yaz kış aralıksız devam eden eğitimlerimizle pek çok balıkadam ve eğitmen yetiştirdik.

Yetişen tüm arkadaşlarımız bilirler ki bizim ailemizde asla kurallar çiğnenmez, herşey dostça yardımlaşma ve dayanışma içinde gelişir. “Birimiz hepimiz , hepimiz birimiz için ” ilkesinden yola çıkarak ailemize uymayanlar içimizde yer alamaz. Kurallarımız katı ve her türlü ödünden uzaktır. Her yeni arkadaşımız özellikle sağlık raporu başta olmak üzere tüm evraklarını tamamlayarak başladığı eğitimi sonunda sadece balıkadam olmanın, bu hobi ve kendi geleceği için yeterli olmadığını, bunun için neler yapması ve neler yapmaması gerektiğini öğrenir. Unutulmaması gereken “EN İYİ BALIKADAM EN UZUN SÜRE SAĞLIKLI VE SORUNSUZ DALIŞLAR YAPAN BALIKADAMDIR” Amaç derinlik değil zevkli dalışlar olmalıdır. Dalış spor değil bir hobidir. Dostluğun, paylaşmanın, insanlığın, disiplin ve saygının, deniz ve doğa sevgisinin ne demek olduğunu bilen yada öğrenmek isteyen herkesi ailemize bekliyoruz.

Saygılarımla,
Kpt.Hayrettin Armağan Düğenci

İletişim:

Merkez Ofis

Namık Kemal Cd. Menekşe Sk. Eraykent Sitesi 10A Blok D1 İdealtepe 34841
Maltepe – İstanbul TÜRKİYE

Telefon: 0216 349 15 06
GSM: 0532 314 14 84
E-mail: islakmavi@islakmavi.com
web: https://www.islakmavi.com/

Avrupa yakası sorumlusu
Adem Yurtsever CMAS**Eğitmen&Rehber
Tel: 0 542 4376814

Etkinliklerinizi SG Etkinlik Özel de yayınlamak için bizi arayın !
7 / 24 İletişim: 0532 557 7788  e-mail: hilal@sualtigazetesi.com

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: +27 (from 27 votes)
Etkinlik Özel, 10.0 out of 10 based on 1 rating