Sualtında ‘hayır’sız evlenme teklifi

................
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Sevgilisi Hatice Yener’e evlenme teklif etmeye karar veren Mustafa Bodur, Yener ve arkadaşlarıyla birlikte Fethiye’ye 6 kilometre uzaklıktaki Dalyan Deresi dalış bölgesine gitti. Bodur ve Yener, Elite Dalış Okulu’ndan dalış eğitmeni Aydın Tanal gözetiminde, Kızılada karşısındaki resife daldı.

Hatice Yener dalış eğitmeni Aydın Tanal ile birlikte su altındaki balıkları incelerken Mustafa Bodur, arkadaşlarının yardımıyla ‘Hatice benimle evlenir misin’ yazılı pankartı açtı. Arkasını döndüğünde Bodur’un elindeki pankartı gören Yener, büyük şaşkınlık yaşadı. Denizin 5 metre derinliğinde eline tutuşturulan iki rulodan birini açan ve ‘evet’ yazdığını gören Yener, Bodur’a yazıyı göstererek teklifi kabul etti. Teklifin kabul edilmesiyle çift birbirine sarılarak kutlama yaptı.

‘HAYIR’ SEÇENEĞİ YOKTU
Denizden çıktıktan sonra su altındaki evlenme teklifini anlatan Mustafa Bodur, Hatice Yener dışında tüm arkadaşlarının bu evlilik teklifinden haberi olduğunu söyledi. 5 aylık birlikteliklerini evlilikle sonuçlandırmak istediklerini kaydeden Bodur, “Pankart açtıktan sonra, dalış eğitmeni hazırladığımız ruloları Hatice’ye verdi. Hatice, ilk ruloyu açıp ‘evet’ yanıtını bize gösterdi. Ancak zaten ‘hayır’ diyemeyecekti. Diğer ruloda da ‘evet’ yazıyordu” dedi.

Hatice Yener de 8′inci dalışında yaşadığı bu büyük sürpriz karşısında şaşkınlık içinde kaldığını, su altında tepkisini belli edemediğini anlattı. Teklifi kabul etmek istediğini, bu yüzden ilk açtığı ruloyu gösterdiğini belirten Yener, “Diğer ruloda da ‘evet’ yazıyormuş. Bunu denizden çıkınca öğrendim. Benim için her şey çok güzeldi” diye konuştu. Bodur ve Yener, Haziran ayında yapılacak düğünün ardından Fethiye’ye yerleşmeye karar verdi.

Kaynak: Radikal

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0 (from 0 votes)

Diğer Konular


600true thumbnails topleft 300true 800http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-1
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/?page_id=293
   Slide11
  SG Reklam - Tel 0532 557 77 88
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/g-amerika/
   LatinAmerika
  SG Güney Amerika
 • 5000 fade false 30 bottom 0
  Ruslana
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.alestadalgiclik.com/
   AlestaDalgiclik
  ALESTA Dalgıçlık
 
 
 
 

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2015/04/Untitled3.jpg

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2013/12/SGEO001.jpg


Bu konu şimdiye kadar 791 kere görüntülenmiştir