Bedri hocam

................
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Sevgili Bedri hocam,

Sizi en iyi ben anlarım. Biliyorsunuz bir süre (Görevime son verilmedi. Tüm olanaksızlık ve yetkisizliklere karşılık dalış merkezleri için yapmaya çalıştıklarım gereksiz gorulduğu için, yeni seçimler bahane edilerek bu görev sayın Akyunus’a verildi. ) dalış merkezleri kurul başkanlığı yaptım. Gozlemleriniz cok isabetli. Biz ticari dalis merkezleri sizin (?) yaptığınız iyiliklerden anlamayız. Oysa bir elimiz yağda bir elimiz balda hiç sorun olmadan buralara kadar geldik. Dedikodu bizde diz boyu, yok size en büyük geliri biz sağlıyormuşuz vs. Şehir efsanesi bunlar.

Yalnız üzüntüm şu ki; bir büyüğümüzün sık sık kullandığı “biz devletiz” sözünün yanı sıra “her yıl harçlarda artış yapmazsak devleti zarara uğratmaktan hakkımızda soruşturma açılır” sözünün üzerine, geçen çok verimli çalıştayın arkasından 120TL olan izin belgelerini 30TL ye indirerek ciddi bir risk aldınız. Bu yılda böyle indirimler yapıyorsunuz, bizden gelecek gelirde “şehir efsanesi” , ne olacak peki bu kadar gelir kaybı. Nankörüz falan ama yinede bu kadar değil.

Ticari Dalış Merkezleri platformu, yakinen izlediğiniz gibi bu bolluk ve ferahlıktan ne yapacağını şaşırıp şımaran arkadaşların toplandığı bir platform. Yasallığı konusunda da yüreğiniz rahat olsun, DTO gibi bir kuruma zaten deniz ile ilgili ticaret yapan ister şahıs firması ister şirket üye olmak durumunda. Ayrıca biz yasal olmayan şeylerden hep uzak durduk.

Bizim kişi yada kurumlarla işimiz yok, biz ekmeğimizin peşindeyiz. Siz alınmayın. 2005 yılından beri çeşitli aşama ve görevlerde önlenemez yükselişinizi takdirle izliyoruz. Cevaben yazdığım mesajımı hoş göreceğinize eminin, sizin de gönderdiğiniz mesaj aşağı yukarı bu kıvamda. Konuya hakimiyetinizi ve ciddiyetinizi kutlarım. Başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim.

Sevgilerimle.

Kpt.Hayrettin Armağan Düğenci

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: +1 (from 1 vote)

Diğer Konular


600true thumbnails topleft 300true 800http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-1
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/?page_id=293
   Slide11
  SG Reklam - Tel 0532 557 77 88
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/g-amerika/
   LatinAmerika
  SG Güney Amerika
 • 5000 fade false 30 bottom 0
  Ruslana
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.alestadalgiclik.com/
   AlestaDalgiclik
  ALESTA Dalgıçlık
 
 
 
 

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2015/04/Untitled3.jpg

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2013/12/SGEO001.jpg


Bu konu şimdiye kadar 1.007 kere görüntülenmiştir