SSI Türkiye Temsilcisi”nden Başkan Yıldırım”a Ziyaret

................
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 8.0/10 (1 vote cast)

Scuba Schools International (SSI) Türkiye Temsilcisi Barış Güntekin, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım”ı makamında ziyaret etti.

Scuba Schools International (SSI) Türkiye Temsilcisi Barış Güntekin, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ı makamında ziyaret etti.

Güntekin ziyareti sırasında, Karamürsel’de bulunan su sporları tesislerinin hiçbir yerde olmadığını, uluslararası yarışmaların burada yapılmasına destek vereceğini söyledi. SSI Türkiye Temsilcisi Güntekin, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın sporcu olması ve su sporlarıyla yakından ilgilenmesinden dolayı Karamürsel’in çok şanslı bir ilçe olduğunu belirterek, desteklerinden dolayı teşekkür plaketi verdi.

Su sporlarının gelişmesi için elinden gelen her türlü çalışmayı yapacağını söyleyen Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, “Karamürsel’i su sporları merkezi haline getirmek istiyorum. Bu sebeple su sporları kulüplerine ve temsilciliklerine elimden gelen desteği vereceğim. Marmara Bölgesi’nin en temiz denizine sahibiz, kısa zaman sonra mavi bayrağımızı da alacağız. İlçeye yapılan tesislerle Karamürsel’i su sporları kompleksi haline getirmeye çalışıyoruz. Hedeflerim arasında Karamürsel’de su altı müzesi oluşturmak var” şeklinde konuştu.

Scuba Schools International (SSI) Türkiye Temsilcisi Barış Güntekin’e ziyareti sırasında eşi Asuman Güntekin, Karamürsel Su Altı Sporları Derneği (KARSAD) Başkanı Zeki Şirinoğlu, Başkan Yardımcısı Bilgutay Bağdat ve Genel Sekreter Adnan Cansever eşlik etti.
Ssı Türkiye Temsilcisi”nden Başkan Yıldırım”a Ziyaret başlıklı ve Scuba Schools International (SSI) Türkiye Temsilcisi Barış Güntekin, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım”ı makamında ziyaret etti. özetli haberi okudunuz.

Kaynak: Medya 73

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0 (from 0 votes)
SSI Türkiye Temsilcisi"nden Başkan Yıldırım"a Ziyaret, 8.0 out of 10 based on 1 rating

Diğer Konular


600true thumbnails topleft 300true 800http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-1
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/?page_id=293
   Slide11
  SG Reklam - Tel 0532 557 77 88
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/g-amerika/
   LatinAmerika
  SG Güney Amerika
 • 5000 fade false 30 bottom 0
  Ruslana
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.alestadalgiclik.com/
   AlestaDalgiclik
  ALESTA Dalgıçlık
 
 
 
 

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2015/04/Untitled3.jpg

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2013/12/SGEO001.jpg


Bu konu şimdiye kadar 1.176 kere görüntülenmiştir