TYF Temyiz Kurulu BAYK Kış Trofesi’ne çalıştı

................
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Milta Bodrum Marina desteğinde düzenlenen BAYK Kış Trofesi’nde 3. Ayak yarışları 2-3 Mart tarihlerinde yapıldı.

Katılan ekip sayısının Marmaris’ten gelen iki tekne ile 45’e yükseldiği Bodrum’da, yarışlar kadar, ilk ayakta biri çatışma ile sonuçlanan protestoların TYF Temyiz Kurulu kararları da geçtiğimiz hafta sonuna imzasını attı.

Bodrum’da 2-3 Mart tarihlerinde gerçekleşen BAYK Kış Trofesi 3. Ayak yarışlarına IRC A’da 17, IRC B’de 17, Destek’te de 11 olmak üzere 45 tekne kayıt verdi.

İlk ayakta 41, ikinci ayakta 43 olan katılımcı sayısı, 3. Ayak’ta Marmaris’ten gelen iki tekne ile birlikte 45’e yükseldi. Bu arada bant aralıklarına göre yerleştirildiği konumdan memnun olmayan BodtÜ-Keyif 60 da karşılaştığı bazı sıkıntıları ifade ederek BAYK Kış Trofesi’nden çekildiğini açıkladı.

Cumartesi günü tüm sınıflar coğrafi rotada yarışırken, Pazar günü IRC A grupları iki şamandıra yarışı yaptı, IRC B’ler ve Destek Sınıfı da coğrafi rotaya yelken bastı. Böylece Bodrum’da 3. Ayak sonunda hedef yarış sayısı yakalanmış oldu.

“DSQ KARARI DOĞRU AMA RET YAZILMALI”

3. Ayak yarışlarının ayrıntılarına geçmeden, hafta sonuna imza atan TYF’nin Temyiz Kurulu kararlarına bir göz atalım.

Hatırlanacağı gibi ilk ayakta coğrafi rotalı yarışta rüzgar üstü şamandırası dönüşünde Boreas ile SkyMarine-Aquavit arasında bir çatışma yaşanmış, ardından hasar alan her iki tekne de terk bildirerek ve birbirlerine “yol hakkı” konusunda protesto vererek parkurdan ayrılmıştı.

Protesto Kurulu tarafından DSQ (diskalifiye) ilan edilen Boreas, bu kararı TYF Temyiz Kurulu’na taşımıştı.

Merkez Hakem Kurulu tarafndan oluşturulan İlker Bayındır başkanlığında, Selma Uca ve Somer Büyükakkuş üyeliğindeki Temyiz Kurulu, Protesto Kurulu’nun DSQ kararını yerinde buldu. Ancak şamandırayı tutamayan Boreas’ın YYK 14 ve 15’i ihlal ettiğini, YYK 11 ve 14’ü ihlal eden Aquavit’in ise çatışmadan kaçınamadığını belirterek her iki tekne puanlarının RET (terk) olarak işaretlenmesine hükmetti.

“PROTESTOYU TEKNEDEKİ HERHANGİ BİRİ VEREBİLİR”

TYF Temyiz Kurulu bu arada BAYK Kış Trofesi ilk ayak birinci yarışında Nomad Turx tarafından yapılan “Düzeltme İsteği”nin Protesto Kurulu tarafından reddedilmesi konusundaki başvuruyu da karara bağladı.

Nomad Turx, değişen hava koşulları nedeniyle yarışın abandone edilmesi gerektiğini belirterek Yarış Komtesi’nden “Düzeltme” talep etmişti. Protesto Kurulu ise tekne sahibi veya sorumlusu tarafından yapılmadığı gerekçesi ile talebi “usul yönünden” geri çevirmiş, Nomad Turx bunun üzerine Temyiz’e başvurmuştu.

Temyiz Kurulu, YYK 61 Protesto Şartları’nda sadece “tekne”den bahsedildiği, “teknede bulunanlardan kimin protesto vermesi konusunda bir açıklama getirilmediği”ni belirterek talebin incelenmesine hükmetti.

Bodrum’da 3 Mart Pazar günü sabah saatlerinde toplanan Protesto Kurulu, Nomad Turx’ün talebini ele aldı.

Tanıkları dinleyen, yarış günü mevcut hava şartlarını, filonun genel ve birinci ile sonuncu teknelerin durumlarını değerlendiren Protesto Kurulu, “Abandone şartlarının oluşmadığına”, dolayısıyla Yarış Komitesi’nin hatalı görülmediği, buna göre düzeltmeye gerek olmadığına karar verdi.

İLK GÜN TÜM SINIFLAR COĞRAFİ’DE YARIŞTI

BAYK Kış Trofesi’nin 3. Ayak yarışları nedeniyle 2 Mart Cumartesi sabahı Marina Beach Club’da (eski Pier) düzenlenen brifingde Başhakem Ayberk Olcay, ilk gün IRC A sınıfları için iki şamandıra yarışı planlandığını, IRC B ve Destek sınıflarının da Coğrafi rotaya gönderileceğini söyledi.

Olcay, yine de güneyli havanın, yağmur ve cephe sistemlerinin beklenen geçişleri nedeniyle “sıkıntılı” olduğunu belirterek, rotaya denizde karar verileceğini, herkesin buna göre hazırlıklı olmasını istedi.

İlk start düdüğü saat 11.45’te Destek, 12.05’te ise IRC B grupları için çaldı. 28 tekneden oluşan filo Rota 9’a göre Çelebi Adası ile Karaada’nın iskelede dönüleceği yaklaşık 17 Deniz Mili mesafeli parkurda mücadele edecekti.

Rüzgarın oturmaması üzerine IRC A grupları için planlanan şamandıra yarışından vazgeçildi ve 17 tekneden oluşan IRC A grupları da saat 12.25’te aynı rotaya gönderildi.

Tekneler, Çelebi Adası dönüşü sonrasında Görecek Adası’nı tırmanırken beklenen cephe sistemi geldi ve yağmur bindirdi.

Karaada dönüşü sonrasında rüzgarın hızı düştü. Tavşan Burnu ile Karaada arasında kıyıya yakın sağnakları yakalamayı başaranlar elde ettikleri avantajla sıralamayı değiştirdi ve boğazda çetin bir rekabet yaşandı.

KOS ÜZERİNDEN GELEN HAVA 30 KNOT’I GÖSTERDİ

İçmeler tersane bölgesi açıklarında finişler alınırken Yarış Komitesi IRC A gruplarına bir şamandıra yarışı yaptırmak amacıyla hazırlıklarına başladı. “L” (Lima/Levent) kod flaması toka edilip bir yarış daha yapılacağı ilan edildi.

Startlar tamamlandıktan sonra Komite Botu rüzgar “oturmamış” olsa da, muhtemel şamandıra yarışına göre yaklaşık parkuru belirlemiş ve buna göre pozisyon almıştı.

Ne var ki, IRC A’da son finişler alınırken, Kos-Kargı Adası üzerinden gelen rüzgarın sağnaklarda 25-30 knot’ı gösterdiği yolundaki anlık raporlar üzerine Komite günün planlanan ikinci yarışının yapılmayacağını belirterek can ve mal emniyeti açısından teknelerin marinaya dönmelerini istedi.

Nitekim, IRC B ve Destek sınıflarında son üç teknenin finişleri alınırken beklenen hava sağanak yağmurla beraber bindirdi. Filonun büyük bölümü marinaya dönmüş olduğu için herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı.

PAZAR, “KISA GÜN”

BAYK Kış Trofesi’nde 3. Ayak ikinci gün hazırlıkları ekiplerin uçak ve transfer saatleri dikkate alınarak erken başladı. Bu yüzden bir gün önce yayınlanan Ek Talimat ile planlanan brifingin iptal edildiği, start saatinin ise 11.30’a alındığı duyuruldu. Son uyarı saati 15.00 olacaktı.

Erkenden denize açılan Yarış Komitesi, Görecek Adası açıklarında konumlandığı bilgisini ekiplerle paylaştı.

Lodostan kuzeye dönen rüzgarın 310-315 derecelerde (kuzeybatı) karar kılması üzerine Yarış Komitesi oyalanmadan hattı kurdu ve saat 12.00’da Destek, saat 12.25’te de IRC B’leri coğrafi rotaya gönderdi.

BIOR İÇİN FARKLI ROTA KULLANILDI

Ama bunun için de hazırlanan kartlarının dışında ayrı bir rota (Start- Çelebi Adası iskele-Kargı Adası iskele- Kardinal fener bölgesinde finiş) ilan edildi.

Bodrum Uluslararası Optimist Yarışları (BIOR) öncesinde antrenmana çıkan Optimist filosu ile yatların çaparize düşmemesi için bu değişikliğe gidildiği öğrenildi.

Ardından IRC A sınıflarının şamandıra yarışları için hazırlıklar tamamlandı, orsa şamandırası 1.65 deniz miline atıldı ve saat 12.50’de start düdüğü çaldı.

Start öncesinde dümen sisteminde oluşan bir sorun nedeniyle Komite Botu’na çarpan Erhan Uzun dümenciliğindeki Kapkara yarıştan çekildi ve günün ikinci yarışına da katılamadı.

İlk şamandıra yarışı ortalama bir saatte tamamlandı ve rüzgarın sabit kalması üzerine IRC A’lar için ikinci şamandıra yarışının startı 14.30’da verildi.

Hedeflenen tüm yarışların yapıldığı 3. Ayak sonunda Define (Selim Kakış), Orsa-Cheese Sailing (Levent Peynirci), Heni (Eser İnce), Heaven Can Wait 2 (Sergey Lebedev), Blues 1-Çorlu Sailing Team (Mustafa Söyler) ve Deniz Cadıları Nora (Bade Tanoba) sınıflarında birincilik elde etti.

BAYK Kış Trofesi’ne 23-24 Mart tarihlerinde 4. Ayak yarışları ile devam edilecek.

BAYK KIŞ TROFESİ 3 AYAK SONUÇLARI
(Geçici)
2-3 Mart 2019 / Bodrum

IRC A-1
Kayıtlı tekne sayısı: 9
Yapılan yarış sayısı: 3
1. Define (Selim Kakış) 1-1-2 (4)
2. Boreas (Aydın Sal) 2-2-1 (5)
3. SkyMarine-Aquavit (Tarık Azizoğlu) 4-3-3 (10)

IRC A-2
Kayıtlı tekne sayısı: 4
Yapılan yarış sayısı: 3
1. Orsa-Cheese Sailing (Levent Peynirci) 2-1-1 (4)
2. Aurora X (Halit Levent Akbaş) 1-3-2 (6)
3. İzmir Yelken Akademisi (Kaan Özgönenç) 3-2-3 (8)

IRC A-3
Kayıtlı tekne sayısı: 4
Yapılan yarış sayısı: 3
1. Heni (Eser İnce) 3-1-1 (5)
2. Stormy (Tunca Çalışkan) 2-2-2 (6)
3. Zargana Bravo Sailing (Cemil Burak Özer) 1-3-3 (7)

IRC B-1
Kayıtlı tekne sayısı: 10
Yapılan yarış sayısı: 2
1. Heaven Can Wait 2 (Sergey Lebedev) 1-2 (3)
2. Fortuna (Barkın Palaoğullarından) 2-4 (6)
3. Safinaz (Ayşe Koraltan) 6-1 (7)

IRC B-2
Kayıtlı tekne sayısı: 7
Yapılan yarış sayısı: 2
1. Blues 1-Çorlu Sailing Team (Mustafa Söyler) 1-1 (2)
2. Minx Hedef Yelken (Mehmet Can Ekin) 3-2 (5)
3. Baydeniz (Ali Servet Gürel) 2-3 (5)

DESTEK
Kayıtlı tekne sayısı: 11
Yapılan yarış sayısı: 2
1. Deniz Cadıları Nora (Bade Tanoba) 2-1 (3)
2. Mırmır-Kechi Sailing Team (Sarp Güney) 1-2 (3)
3. Nil-Kechi Sailing (Süleyman Er) 3-4 (7)

Kaynak: TurkSail
Tepe Fotoğraf: Gülsün ARSLAN (2. Ayak start)

Bu dosyayı indir (13103-irc-a-iii.yaris.pdf)IRC A 3. Yarış Sonuçları 79 kB
Bu dosyayı indir (160664-irc-b-ii.yaris.pdf)IRC B 2. Yarış Sonuçları 80 kB
Bu dosyayı indir (181855-irc-a-gecici-sonuclar.pdf)IRC A Grup Genel Geçici Sonuçlar 78 kB
Bu dosyayı indir (192811-irc-a-ii.yaris.pdf)IRC A 2. Yarış Sonuçları 80 kB
Bu dosyayı indir (46363-irc-a-i.yaris--02.03.2019--gecici-sonuclar.pdf)IRC A 1. Yarış Sonuçları 80 kB
Bu dosyayı indir (481370-destek-gecici-sonuclar.pdf)Destek Grup Genel Geçici Sonuçlar 76 kB
Bu dosyayı indir (488408-destek-i.yaris--02.03.2019--gecici-sonuclar.pdf)Destek 1. Yarış Sonuçları 78 kB
Bu dosyayı indir (508171-irc-b-i.yaris--02.03.2019--gecici-sonuclar.pdf)IRC B 1. Yarış Sonuçları 79 kB
Bu dosyayı indir (510486-irc-b-gecici-sonuclar.pdf)IRC B Grup Genel Geçici Sonuçlar 78 kB
Bu dosyayı indir (607735-destek-ii.yaris.pdf)Destek 2. Yarış Sonuçları 78 kB
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0 (from 0 votes)

Diğer Konular


600true thumbnails topleft 300true 800http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-1
  • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/?page_id=293
     Slide11
    SG Reklam - Tel 0532 557 77 88
  • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/g-amerika/
     LatinAmerika
    SG Güney Amerika
  • 5000 fade false 30 bottom 0
    Ruslana
  • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.alestadalgiclik.com/
     AlestaDalgiclik
    ALESTA Dalgıçlık
 
 
 
 

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2015/04/Untitled3.jpg

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2013/12/SGEO001.jpg


Bu konu şimdiye kadar 380 kere görüntülenmiştir