ANTALYA, BOAT SHOW 2019’A HAZIR!

................
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Organizasyonunu TÜYAP’ın üstlendiği Antalya Boat Show, 13-17 Mart 2019 tarihlerinde ANFAŞ Fuar merkezinde deniz severlere kapılarını açacak. Deniz Ticaret Odası Antalya Şubesi de Fuara gereken desteği verecek. Antalya Boat Show amatör, profesyonel deniz sevdalısı herkesin kendi için bir şeyler bulacağı, keyifli zaman geçireceği bir fuar olarak, tüm Antalyalıları kendisine çekecek. Fuar süresince yapılacak sergi, imza günü ve söyleşilerinde ilgiyle takip edilmesi bekleniyor.

Antalyamız “Deniz Turizmi” sektörünün de lideri bir deniz kenti!

DTO ( Deniz Ticaret Odası ) Antalya Şubesi Başkanı Ahmet Çetin konu ile ilgili yaptığı açıklamasında, “ Boat Show Antalya, denizcilik sektörü açısından çok önemli. Antalyamız sadece ülkemizin turizm başkenti değil aynı zamanda “Deniz Turizmi” sektörünün de lideri bir deniz kenti. Dijital imkânların artması ile bilgiye, malzemeye ve hatta her şeye ulaşımın kolaylaştığı bir dünyada, Fuar organizasyonlarının kan kaybettiği bir gerçek. Asırlık Londra Boat Show dahi bu yıl yapılmadı. Ancak Düsseldorf Boat Show ve İstanbul da yapılan Boat Show organizasyonları beklenenin üzerinde ilgi gördü ve deniz sevdalılarının bir araya gelmelerine vesile oldu ” dedi.

Antalya Boat Show fuarı şehrimiz için son derece önemli!

Antalya’nın denizini en iyi şekilde kullanması ve yararlanması gerektiğini de sözlerine ekleyen Başkan Ahmet Çetin, “ Kesimlikle, Antalya çoğu ülkenin deniz sınırından daha fazla uzunluğa sahip bir marka şehir. Ancak Antalya denizi ne kadar tanıyor ve kullanıyor? Bu soruların cevabını biliyoruz elbette. Antalya her vesile ile denizin konuşulacağı, tartışılacağı, gençlere, özellikle çocuklara deniz sevgisinin ve koruma bilincinin aşılanması için yapılacak her çabanın çok önem taşıyacağı bir şehir. Bu nedenle geçen sene yeniden başlatılan Antalya Boat Show fuarı şehrimiz için son derece önemli. 2003-2004 yıllarında ve daha sonra 2008 ve 2009 yıllarında yapılan Boat Show fuarları devam ettirilemedi. Geçen yıl yeniden başlayan Antalya Boat Show organizasyonun güçlenerek devam etmesi en büyük dileğimiz” dedi.

Antalya denizden yeterince yararlanıyor mu?

Antalya’nın hala denizi yeterince kullanmadığını da dile getiren Başkan Ahmet Çetin, “Antalya 300 e yakın Su üstü Sporları İşletmesi, 50’nin üzerinde Dalış Okulu ve 500 ün üzerinde Gezi Teknesi ve Ticari Yat ile ülkemiz turizm gelirlerine önemli katma değer sağlıyor.

Antalya Serbest Bölgede yapılan dünya çapında beğeni toplayan mega yatlar ülkemize önemli gelir sağlıyor. Son yıllarda kan kaybetmiş olsa da, Port Akdeniz ve ALİDAŞ limanları Kurvaziyer Gemilere ve konuklarına ev sahipliği yapıyor. Marinalarımız yerli ve yabancı yat ve tekne sahiplerine dünya standartlarının üzerinde hizmet veriyor. Bunlar güzel ama yeterli değil Antalya hala yeteri kadar denizi kullanamıyor. Denizi kullanırsanız sizindir, bilirseniz size her şeyi verir” dedi.

Herkesi Antalya Boat Show’a bekliyoruz!

Amatör, profesyonel deniz sevdalısı herkesi fuara davet eden Başkan Ahmet Çetin, “ Antalya Boat Show amatör, profesyonel deniz sevdalısı herkesin kendi için bir şeyler bulacağı, keyifli zaman geçireceği bir ortam, bu nedenle tüm Antalyalıları fuara katılmaya davet ediyoruz. Fuar süresince yapılacak sergi, imza günü ve söyleşilerinde ilgiyle takip edileceğine inanıyoruz. Denizlerimizi koruyarak kullanmak hepimizin amacı olması dileğiyle, pruvanız neta rüzgârınız kolayınıza olsun” diye konuştu.

04.03.2019 – DTO Antalya Şubesi Basın Servisi

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0 (from 0 votes)

Diğer Konular


600true thumbnails topleft 300true 800http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-1
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/?page_id=293
   Slide11
  SG Reklam - Tel 0532 557 77 88
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/g-amerika/
   LatinAmerika
  SG Güney Amerika
 • 5000 fade false 30 bottom 0
  Ruslana
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.alestadalgiclik.com/
   AlestaDalgiclik
  ALESTA Dalgıçlık
 
 
 
 

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2015/04/Untitled3.jpg

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2013/12/SGEO001.jpg


Bu konu şimdiye kadar 543 kere görüntülenmiştir