Teos Marina, CNR Boat Show için hazırlıklarını tamamladı

................
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Teos Marina, düynanın en önemli markalarını aynı çatı altında toplayan CNR Avrasya Boat Show için hazırlıklarını tamamladı. Teos Marina, Boat Show’un Hall 2′deki standında yer alacak.

Türk denizcilik söktürüne uluslararası boyut kazandıran ve düynanın en önemli markalarını aynı çatı altında toplayan CNR Avrasya Boat Show için Teos Marina hazırlıklarını tamamladı.

Teos Marina, CNR Avrasya Boat Show’un Hall 2′deki standında İzmir bölgesini Sığacık’ın eşsiz güzelliklerini ve Teos Marina’nın hizmetlerini tanıtarak hem bölgeyi daha önce ziyaret etmemiş olan yatçılarla tanışacak hem de Teos Marina Ailesi’ne katılmış olan müdavimleri ile buluşacak.

Ayrıca, Teos Marina’nın stantta ziyaretçileri çok sayıda sürpriz de bekliyor.

Son dönemde sunduğu kaliteli hizmetler ve düzenlediği etkinliklerle adından sıkça söz ettiren İzmir’in yanı başındaki liman Teos Marina, 2019 yılında da ziyaretçilerine eşsiz bir marina deneyimi yaşatmayı vaat ediyor.

Teos Marina’nın İzmir merkeze, havalimanına, Yunan adalarına, temiz ve sakin koylara yakınlığı, tarih, sanat ve doğal yaşamla iç içe atmosferi ve her mevsim düzenlenen seminer, konserlerle ziyaretçilerine birçok avantajı bir arada sunduğunu söyleyen Marina Genel Müdürü Faruk Günlü, Sığacık’ı keşfe çağırıyor. Önceki yıllarda olduğu gibi Teos Marina standını ziyaret eden ziyaretçileri kazançlı kılacak sürprizler de bekliyor.

Aralarında Teos Marina gibi denizcilik söktörün en önemli kuruluşlarının yer aldağı fuar, binlerce deniz severi 23 Şubat – 3 Mart 2019 tarihleri arasında 14′üncü kez CNR Expo Yeşilköy’de buluşturacak. CNR Avrasya Boat Show, her yıl olduğu gibi bu yıl da dünya denizcilik sektörünün önde gelen bin 500′ün üzerinde markasına ev sahipliği yapacak.

85 bin metrekare alanda düzenlenecek fuarda yat, süper yat, mega yatların yanı sıra motor yat, yarış tekneleri, katamaran, yelkenli deniz araçları, gezi tekneleri, sürat tekneleri, jet skiler, ribler, flyboard, kano, şişme bot, ekipmanlar, aksesuarlar, su sporları ve balıkçılığa dair birçok ürün ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Kaynak: Deniz Haber

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0 (from 0 votes)

Diğer Konular


600true thumbnails topleft 300true 800http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-1
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/?page_id=293
   Slide11
  SG Reklam - Tel 0532 557 77 88
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/g-amerika/
   LatinAmerika
  SG Güney Amerika
 • 5000 fade false 30 bottom 0
  Ruslana
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.alestadalgiclik.com/
   AlestaDalgiclik
  ALESTA Dalgıçlık
 
 
 
 

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2015/04/Untitled3.jpg

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2013/12/SGEO001.jpg


Bu konu şimdiye kadar 447 kere görüntülenmiştir