Adventure Turkey EXPO

................
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Tureks Uluslararası Fuarcılık tarafından 14 – 17 Şubat tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek Macera Turizmi ve Sporları Fuarı macera turizmine ve sporlarına hizmet eden tesisleri, işletmeleri, ürün ve hizmet satanları, kulüpleri, seyahat acentelerini, turizm profesyonellerini ve tüm ilgilileri bir araya getiriyor.

Son yıllarda etkinlik odaklı turizmi ve macera sporlarına artan ilginin oluşturduğu sektörel network ihtiyacına cevap vermeye hazırlanan ADVENTURE TURKEY, sektörün birbiriyle bağlantılı tüm alanlarını bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Macera Turizmi ve Sporları sektörünün bir biriyle bağlantılı tüm alanlarını bir araya getirmeye hazırlanan fuar sektör ilgililerinden yoğun ilgi görüyor.
Uluslararası katılım ile gerçekleşecek fuar her yıl farklı ve özgün bir tema ile gerçekleşerek katılımcı ve ziyaretçilerine özgün teması ile Macera Turizmi ve Sporlarına dair akılda kalıcı bir fuar yaşatmaya hazırlanıyor.

ADVENTURE TURKEY’DE NELER VAR?

Kamp Ateşi Söyleşileri

Kamp Ateşi Fuarteması kapsamında ziyaretçiler fuar alanında oluşturulan kamp ateşi atmosferinde bir araya gelerek macera turizmine ve sporlarına dair unutulmayacak sohbetlere tanık olacaklar. Sektör profesyonelleri ve usta isimler ile bir araya gelen ziyaretçiler, maceracı isimlerin anılarına ortak olacak, sektöre dair bilinmeyenleri usta isimlerden dinleme fırsatı elde edecekler.

Konferanslari Paneller ve Workshoplar

ADVENTURE TURKEY,etkinlik ve aktiviteler ilebirlikte kucaklıyor. Bilgi ve birikimlerin paylaşılmasını sağlarken, sektörün geleceğini belirleyen değişim ve gelişmeleri ele alıyor. Sektörün önde gelen isimlerinin ve önemli konuların yer aldığı konferans, panel ve ekinliklerle katılımcılarına ışık tutuyor.

Sunum ve Sergiler

Ziyaretçiler ADVENTURE TURKEY’de Macera Turizmine ve Sporlarının Usta İsimleri ve Profesyonellerin oluşturduğu sergiler ve sunumlar ile sektörü daha yakından tanıyor.

Outdoor Spor Ekipmanları

Yüzlerce spor dalından en trend ve sektörün gelişimine etkieyen spor ekipmanları ADVENTURE TURKEY Fuarı’nda.

Sektörel Network Ağı

ADVENTURE TURKEY, oluşturduğu uluslararası platform ile katılımcılarına ulusal ve uluslararası ticari diyalog imkanı sunarak başarılı iş birliklerine zemin hazırlıyor.

Macera Turizmi Hizmet Sağlayıcıları

Sektörel büyüme ile birlikte gün geçtikçe önemi artan Macera Turizmi Sunan Kuruluşlar, Seyahat Acenteleri, Kulüpler, Okullar, Macera –Tema Parklar,Belediyeler ve Turizm Müdürlükleri, İlgili federasyonlar

Ticari Bağlantılarda Adventure Turkey Etkisi

Sektörün network ihtiyacını karşılamaya hazırlanan ADVENTURE TURKEY, Türkiye’nin yanı sıra yakın coğrafyaya da odaklanarak Ortadoğu, Avrupa, Afrika ve Balkan ülkeleri ile Türki Cumhuriyetlerini bir araya getirerek uluslararası platform oluşturuyor.

Oluşturduğu uluslararası platform ile katılımcılarına ulusal ve uluslararası diyalog imkanı sunan fuar, başarılı ticari iş birliklerine zemin hazırlıyor.

Fuar firmaların profesyonel ve alakalı hedef kitleleri ile doğrudan temas kurmasını sağlayarak, sektörel paydaşlarına ve hedef kitlesine aynı zeminde tanıtım yapabilme imkanı sunuyor.

ADVENTURE TURKEY, ATRAX’19 Fuarı ile Eş Zamanlı Gerçekleşiyor

ATRAX; Uluslararası Eğlence-Etkinlik, Park – Rekreasyon Endüstrisi ve Hizmetleri Fuarı, alanında büyük projelerin uygulandığı Türkiye ve komşu ülkelerin ilk ve tek ihtisas fuarı olma özelliğini taşıyor. Başarı ile sonuçlanan ilk altı yılın ardından ATRAX, yedinci yılında da uluslararası bir organizasyonla, eğlence endüstrisinde son yenilikleri, teknolojileri, ürün ve projeleri, sektör profesyonelleri ve yatırımcıları ile buluşturmaya devam ediyor.
Macera Turizmi ve Sporlarının rekreasyon ve eğlence ile buluştuğu ortak paydadan yola çıkarak ADVENTURE TURKEY, ATRAX eşzamanlı organize ediliyor. Yürütülen bu iş birliği ile ziyaretçi ve bağlantı potansiyelinden faydalanılarak bir sinerji yaratılması hedefleniyor.

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0 (from 0 votes)

Diğer Konular


600true thumbnails topleft 300true 800http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-1
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/?page_id=293
   Slide11
  SG Reklam - Tel 0532 557 77 88
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/g-amerika/
   LatinAmerika
  SG Güney Amerika
 • 5000 fade false 30 bottom 0
  Ruslana
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.alestadalgiclik.com/
   AlestaDalgiclik
  ALESTA Dalgıçlık
 
 
 
 

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2015/04/Untitled3.jpg

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2013/12/SGEO001.jpg


Bu konu şimdiye kadar 338 kere görüntülenmiştir