The Bodrum Cup muhteşem finalle sona erdi

................
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

9 yarış ve 3 konser, Mavi Yolculuk Mutfağı Yemek Yarışması ve daha birçok etkinliğiyle festival havasını en tepede yaşatan The Bodrum Cup, ödül töreni ve Bengü konseriyle katılımcılarını ve yarışmacılarını unutulmaz anılarla uğurladı.

Akdeniz’in en büyük yat yarışı American Hospital The Bodrum Cup, Amerikan Hastanesi’nin isim sponsorluğu ve Yalıkavak Marina’nın ana sponsorluğunda düzenlediği yarışların son gününde American Hospital The Bodrum Cup Ödül Töreni ve Bengü’nün canlı performansı gerçekleşti.

23 Ekim’de Metro Etabı’yla başlayan yarışlar, 24 Ekim’de Prof. Dr. Galip Beygü İsen Etabı, 26 Ekim’de Amerikan Hastanesi Etabı’yla devam etti ve 27 Ekim’de yapılan Opet Etabı’yla da tamamlandı.

25 Ekim’de gerçekleşmesi planlanan Anadolu Sigorta Etabı ise olumsuz hava koşulları nedeniyle iptal oldu. Etapların kazananları ise sırasıyla Bastarda, Bodrum Belediyesi Dragonfly, Take It Easıer ve Metro Grandi oldu.

American Hospital The Bodrum Cup Genel Birincisi Bodrum Belediyesi Dragonfly, Standart Yelken kategorisinin birincisi Aksona Mancorna, Gulet ve Gulet A kategorisinin birincisi Bodrum Belediyesi Dragonfly, Gulet B kategorisinin birincisi Jasmin 1, Gulet C kategorisinin birincisi Mina, Mozaik kategorisinin birincisi Dafne, Tırhandil kategorisinin birincisi Hızır 1, Tırhandil A kategorisinin birincisi Aksona Mancorna, Tırhandil B kategorisinin birincisi Hızır 1, Cruiser kategorisinin birincisi Milta Marina Capehorn, Cruiser A kategorisinin birincisi Mira 2, Cruiser B kategorisinin birincisi Milta Marina Capehorn olmayı başardı.

Etapları kazanan ve kategori birincileri olan ekipler ise Bengü’nün muhteşem konseri öncesinde İçmeler’deki Ağanlar Tersanesi’nde yapılan American Hospital The Bodrum Cup Ödül Töreni’nde ödüllerine kavuştu.

American Hospital The Bodrum Cup Genel Birincisi Bodrum Belediyesi Dragonfly ekibine ödülünü VKV Sağlık Kuruluşları Genel Müdürü Dr. Erhan Bulutcu iletirken tüm ekibe check-up hediye etti.

American Hospital The Bodrum Cup Ödül Töreni’nin ardından sahneyi Bengü devraldı. Organizasyonun katılımcılarının ve yarışçılarının yoğun ilgi gösterdiği konserde Bengü de muhteşem bir performans sundu.

Şarkıcının seslendirdiği şarkılar, izleyenlerin de eşlik etmesiyle tüm tersanede son ses yankılandı.

Kaynak: Deniz Haber

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0 (from 0 votes)

Diğer Konular


600true thumbnails topleft 300true 800http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-1
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/?page_id=293
   Slide11
  SG Reklam - Tel 0532 557 77 88
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/g-amerika/
   LatinAmerika
  SG Güney Amerika
 • 5000 fade false 30 bottom 0
  Ruslana
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.alestadalgiclik.com/
   AlestaDalgiclik
  ALESTA Dalgıçlık
 
 
 
 

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2015/04/Untitled3.jpg

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2013/12/SGEO001.jpg


Bu konu şimdiye kadar 335 kere görüntülenmiştir