MYK-Türk Telekom Prime Kupası’nda çifte sonuç

................
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Marmara Yelken Kulübü tarafından 7-8 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen MYK-Türk Telekom Prime Kupası, Pirat Ligi 5. Ayak yarışları ile birlikte yapıldı.

Caddebostan parkurunda Optimist, Laser ve Pirat sınıflarında 160 teknenin katıldığı iki günlük mücadelede, Pirat sınıfının ilk yarışı MYK-Türk Telekom Prime Kupası’na sayıldı.

Caddebostan açıklarında iki gün boyunca devam eden yarışlara İstanbul kulüplerinin yanı sıra Pirat Ligi 5. Ayak yarışları için Bayramoğlu Yelken Kulübü, Kaytazdere Yelken Kulübü (Yalova), İzmit Yelken Kulübü ve Bursa Yelken Kulübü’nden de katılım oldu.

Yarışların tamamlanmasından sonra 8 Temmuz Pazar günü Marmara Yelken Kulübü Lokali’nde saat 18.00’da gerçekleştirilen törenle dereceye giren sporcular ödüllerini dağıtıldı.

Toplam 5 yarış üzerinden değerlendirilen Pirat Ligi 5. Ayak mücadelesindeki ilk yarış, MYK-Türk Telekom Prime Kupası’na sayıldı.

Ödül töreni, MYK Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sedat Soybay’ın açılış konuşmasıyla başladı. Ardından MYK Yönetim Kurulu Teknik Üyesi ve Pirat Birliği Başkanı Burçin Ahıskal da kısa bir konuşma yaptı. Yarışta görev alan hakemlere teşekkür madalyaları verildikten sonra kupa törenine geçildi.

MYK – TÜRK TELEKOM PRIME KUPASI

OPTİMİST GENEL
1. Sabri Kerem Erkmen (FB Doğuş Yelken)
2. Sinan Emre Saygılı (GS Yelken Şubesi)
3. Ateş Varol (GS Yelken Şubesi)
4. Bulut Çanakçı (İYK)
5. Tahir Balçık (MDYIK)

OPTİMİST KIZ
1. Nazlı Erden (MYK)
2. Ece Tüzün (FB Doğuş Yelken)
3. Nehir Güzeltuna (FB Doğuş Yelken)

OPTİMİST JUNIOR GENEL
1. Görkem Arda Koçak (GS Yelken Şubesi)
2. Asya Şakaklı (Heybeliada SK)
3. Ege Erdemli (GS Yelken Şubesi)
4. Aras Aktaş (Heybeliada SK)
5. Ali Poyraz Özdemir (GS Yelken Şubesi)

LASER 4.7 GENEL
1. Dario Deniz Ergün (FB Doğuş Yelken)
2. Arda Göreci (İYK)
3. Derin Binaroğlu (İYK)
4. Sinan Mumcu (FB Doğuş Yelken)
5. Cansu Şerife Şen (İYK)

LASER 4.7.KIZ
1. Cansu Şerife Şen (İYK)
2. Fatma Balçık (MDYİK)
3. Beste Yabanoğlu (İYK)

LASER 4.7 JUNIOR
1. Arda Göreci (İYK)
2. Sinan Mumcu (FB Doğuş Yelken)
3. Can Veysel Kaşka (FB Doğuş Yelken)

LASER RADIAL GENEL
1. Emir Hakan Ordu (FB Doğuş Yelken)
2. Mehmet Sarp İşman (İYK)
3. Toprak Şengüller (FB Doğuş Yelken)

LASER RADIAL KADIN
1. Beyza Bulut (MDYIK)
2. Deniz Dönertaş (FB Doğuş Yelken)

LASER RADIAL GENÇ
1. Emir Hakan Ordu (FB Doğuş Yelken)
2. Mehmet Sarp İşman (İYK)
3. Toprak Şengüller (FB Doğuş Yelken)

PİRAT GENEL
1. Haluk Suntay – İrfan Gezici (İYK)
2. Murat Suntay – Barış Ünlü (İYK)
3. Burçin Ahıskal – Özgür Üçer (MYK)

MYK – PİRAT LİGİ 5. AYAK YARIŞI

PİRAT GENEL
1. Murat Suntay – Barış Ünlü ( İYK)
2. Haluk Suntay – İrfan Gezici (İYK)
3. Burak Cora – İrfan Papila (FB Doğuş Yelken)
4. Çağlan Kuruner – Bedi Atasagun (GS Yelken Şubesi)
5. Burçin Ahıskal – Özgür Üçer (MYK)

PİRAT GENÇ
1. İlhan Buğra – Sedid Ulutaş (Bayramoğlu YK)
2. Kerem Kılıç – Ceren Çiçek (Kaytazdere YK)
3. İlayda Cansu Tüfekçi – Enes Aytar (Kaytazdere YK)

PİRAT YERLİ TEKNE
1. Barış Harmankaya – Sami Uslu (MYK)
2. Mustafa Öncü – Nadir Akın (Bursa YK)
3. Metin Hekimoğlu – Yetkin Türen (MYK)

Kaynak: TurkSail
Fotoğraflar: MYK

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0 (from 0 votes)

Diğer Konular


600true thumbnails topleft 300true 800http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-1
  • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/?page_id=293
     Slide11
    SG Reklam - Tel 0532 557 77 88
  • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/g-amerika/
     LatinAmerika
    SG Güney Amerika
  • 5000 fade false 30 bottom 0
    Ruslana
  • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.alestadalgiclik.com/
     AlestaDalgiclik
    ALESTA Dalgıçlık
 
 
 
 

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2015/04/Untitled3.jpg

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2013/12/SGEO001.jpg


Bu konu şimdiye kadar 191 kere görüntülenmiştir