BAU Trofesi’nin ikinci ayağında ipi Enka Cheese göğüsledi

................
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

BAU İlkbahar Trofesi’nin 2. Ayak yarışları tamamlandı. Caddebostan-Dalyan parkurunda gerçekleşen iki şamandıra yarışı sonrasında IRC0-1-2-3 gruplarındaki Overall birinciliği Levent Peynirci yönetimindeki Enka Cheese kazandı. Doğuş Grubu-Fenerbahçe 1 (Eren Özdal) ikinci olurken, ilk ayak birincisi Ford Otosan-Fenerbahçe 2 (Oğuz Ayan) bu ayakta üçüncü sırada yer aldı.

BAUISC (Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası Yelken Kulübü) tarafından düzenlenen BAU İlkbahar Trofesi’nin ilk ayağına katılmayan Bülent Atabay’ın Orient Express VI’sı Helly Hansen Sportworks Cup adıyla düzenlenen ikinci ayak mücadelesinde parkurdaydı.

İki şamandıra yarışından ilkini 5’inci, diğerini 1’inci bitiren Orient Express VI, bu derecelerle kendine 5’inci sırada yer bulabildi.

Trofe dışında, Adalar rotasındaki coğrafi parkurda gerçekleşen mücadeleyi ise IRC4’te Puff (Sancan Çokacar), Gezgin’de Garanti Sailing-Cenoa (Çağdaş Artu) kazandı.

Parkurdan fotoğrafları daha sonra paylaşacağız…

BAU İLKBAHAR TROFESİ 2. AYAK
HELLY HANSEN SPORTWORKS CUP
7 Nisan 2018, Cumartesi

1. YARIŞ SONUÇLARI

IRC0
Kayıtlı tekne sayısı: 6
Start saati: 12.26
1. Enka Cheese (Levent Peynirci) 13.22.54
2. Ford Otosan-Fenerbahçe 2 (Oğuz Ayan) 13.23.27
3. Shak Shuka-3 (Hasan Utku Çetiner) 13.23.34
DSQ: Huafon 7 Bela (Taner Halaçoğlu)

IRC1
Kayıtlı tekne sayısı: 5
Start saati: 12.26
1. Doğuş Grubu-Fenerbahçe 1 (Eren Özdal) 13.27.12
2. MSI Sailing Team / AG (Veli Murat Açıkalın) 13.31.53
3. Fifty Fifty (Ömer Gürhan Karahan) 13.37.31
OCS: BAU Golden Toy (Engin Özgen)

IRC2
Kayıtlı tekne sayısı: 10
Start saati: 12.26
1. Cheese Sailing (Tora Kutoğlu) 13.32.32
2. Vagabond / Alize (Sinan Sümer) 13.31.48
3. Burgan Bank Extreme (Cem Gözen) 13.32.03
OCS: Hedef Yelken 40.7 (Efe Regay)

IRC3
Kayıtlı tekne sayısı: 9
Start saati: 12.26
1. Aygaz Alize (Berk Gürpınar) 13.34.22
2. Petek (Şahin Akın) 13.36.47
3. Schneider Electric-Hedef Yelken 30 (Mehmet Can Ekin) 13.36.08
RET: I-Am Forbo Falcon (Emre Kuzlu), Boğaziçi Üniversitesi-Fenerbahçe 3 (Halil Savaş)

IRC4
Kayıtlı tekne sayısı: 6
Start saati: 12.05
1. Puff (Sancan Çokacar) 14.08.43
2. Yapı Kredi ZigZag (Hüseyin Akça) 14.19.22
3. Galatasaray Üniversitesi / AG (Muhammet Safa Yalçın) 14.18.45

GEZGİN
Kayıtlı tekne sayısı: 3
Start saati: 12.05
1. Garanti Sailing-Cenoa (Çağdaş Artu) 14.41.56
2. MESSE Frankfurt-Cenoa 3 (Tarkan Akdoğan) 14.42.24
3. West Life (Levent Uzunöz) 14.41.42

1. YARIŞ OVERALL
(IRC0-1-2-3) – İlk 5 tekne
1. Enka Cheese (Levent Peynirci) IRC0 – Farr 40
2. Ford Otosan-Fenerbahçe 2 (Oğuz Ayan) IRC0 – Farr 40
3. Aygaz Alize (Berk Gürpınar) IRC3 – MAT 10
4. Shak Shuka-3 (Hasan Utku Çetiner) IRC0 – Farr 40
5. Çılgın Sigma (Uğur Tarık Gül) IRC0 – Farr 40

2. YARIŞ SONUÇLARI

IRC0
Start saati: 14.29
1. Orient Express VI (Bülent Atabay) 15.18.13
2. Enka Cheese (Levent Peynirci) 15.27.39
3. Ford Otosan-Fenerbahçe 2 (Oğuz Ayan) 15.27.52
DNC: Huafon 7 Bela (Taner Halaçoğlu)

IRC1
Start saati: 14.29
1. Doğuş Grubu-Fenerbahçe 1 (Eren Özdal) 15.30.05
2. MSI Sailing Team / AG (Veli Murat Açıkalın) 15.32.56
3. Fifty Fifty (Ömer Gürhan Karahan) 15.38.55

IRC2
Start saati: 14.29
1. Cheese Sailing (Tora Kutoğlu) 15.35.27
2. Uniq2Go-Hangover (Genco Sindel) 15.35.46
3. Vagabond / Alize (Sinan Sümer) 15.36.08
RET: Happy Hour Matrix (Erman Ayvaz)

IRC3
Start saati: 14.29
1. Pfizer Hedef Yelken (Levent Özgen) 15.40.42
2. Aygaz Alize (Berk Gürpınar) 15.41.24
3. Schneider Electric-Hedef Yelken 30 (Mehmet Can Ekin) 15.41.05
DNC: Boğaziçi Üniversitesi-Fenerbahçe 3 (Halil Savaş)

2. YARIŞ OVERALL
(IRC0-1-2-3) – İlk 5 tekne

1. Enka Cheese (Levent Peynirci) IRC0 – Farr 40
2. Doğuş Grubu-Fenerbahçe 1 (Eren Özdal) IRC1 – Prototip
3. Ford Otosan-Fenerbahçe 2 (Oğuz Ayan) IRC0 – Farr 40
4. Cheese Sailing (Tora Kutoğlu) IRC2 – A35
5. Orient Express VI (Bülent Atabay) IRC0 – Farr 55

2. AYAK GENEL SIRALAMA

IRC0
1. Enka Cheese (Levent Peynirci) 1-2
2. Ford Otosan-Fenerbahçe 2 (Oğuz Ayan) 2-3
3. Orient Express VI (Bülent Atabay) 5-1

IRC1
1. Doğuş Grubu-Fenerbahçe 1 (Eren Özdal) 1-1
2. MSI Sailing Team / AG (Veli Murat Açıkalın) 2-2
3. Fifty Fifty (Ömer Gürhan Karahan) 3-3

IRC2
1. Cheese Sailing (Tora Kutoğlu) 1-1
2. Vagabond / Alize (Sinan Sümer) 2-3
3. Uniq2Go-Hangover (Genco Sindel) 5-2

IRC3
1. Aygaz Alize (Berk Gürpınar) 1-2
2. Pfizer Hedef Yelken (Levent Özgen) 4-1
3. Petek (Şahin Akın) 2-4

IRC4
1. Puff (Sancak Çokacar)
2. Yapı Kredi ZigZag (Hüseyin Akça)
3. Galatasaray Üniversitesi / AG (Muhammet Safa Yalçın)

GEZGİN
1. Garanti Sailing-Cenoa (Çağdaş Artu)
2. MESSE Frankfurt-Cenoa 3 (Tarkan Akdoğan)
3. West Life (Levent Uzunöz)

Kaynak: TurkSail
Fotoğraf: Osman UĞUR

Bu dosyayı indir (BAU Spring Trophy 2. Etap Helly Hansen Sportworks Cup Tüm Sonuçlar.pdf)BAU İlkbahar Trofesi 2. Ayak Helly Hansen Sportworks Cup Sonuçları 2244 kB
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0 (from 0 votes)

Diğer Konular


600true thumbnails topleft 300true 800http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-1
  • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/?page_id=293
     Slide11
    SG Reklam - Tel 0532 557 77 88
  • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/g-amerika/
     LatinAmerika
    SG Güney Amerika
  • 5000 fade false 30 bottom 0
    Ruslana
  • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.alestadalgiclik.com/
     AlestaDalgiclik
    ALESTA Dalgıçlık
 
 
 
 

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2015/04/Untitled3.jpg

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2013/12/SGEO001.jpg


Bu konu şimdiye kadar 236 kere görüntülenmiştir