BAU İlkbahar Trofesi 2018 ilk gün sonuçları

................
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

BAUISC (Bahçeşehir Üniversitesi Uluslararası Yelken Kulübü) tarafından düzenlenen BAU İlkbahar Trofesi’nin ilk ayak ilk gün yarışları dondurucu soğukta gerçekleşti. Ekiplerin şansına yağmur yarıştan önce yağdı, böylece ek olarak ıslanmaktan kurtuldular. Üç tekne Yarış Komitesi’nden protesto gördü, ikinci yarışta 4 tekne de erken start edince hanelerine OCS puanı yazıldı.

İlk ayak ilk günü IRC0-1-2 ve 3′ler iki adet şamandıra yarışı yaptı. IRC4 ve Gezgin sınıfları ise Adalar rotasında bir coğrafi yarışta mücadele etti.

Ayrıntılar ve parkurdan fotoğraflar >>

BAU İLKBAHAR TROFESİ 2018
1. AYAK SETUR MARİNAS CUP
24 Mart 2018, Cumartesi

1. YARIŞ SONUÇLARI

IRC0
Kayıtlı tekne sayısı: 7
Start saati: 12.47
1. Ford Otosan-Fenerbahçe 2 (Oğuz Ayan) 13.30.08
2. Enka Cheese (Levent Peynirci) 13.30.26
3. Goblin 5 (Aydın Yurdum / Erhan Karaca) 13.31.32
DNC: Korza (Gürhan Tüker)

IRC1
Kayıtlı tekne sayısı: 4
Start saati: 12.47
1. MSI Sailing Team / AG (Veli Murat Açıkalın) 13.36.29
2. Doğuş Grubu-Fenerbahçe 1 (Eren Özdal) 13.36.21
3. BAU Golden Toy (Engin Özgen) 13.40.13
DNS: Fifty Fifty (Ömer Karahan)

IRC2
Kayıtlı tekne sayısı: 10
Start saati: 12.47
1. Cheese Sailing (Levent Peynirci / Doğa Arıbaş) 13.37.40
2. Burgan Bank Extreme (Cem Gözen) 13.38.07
3. TÜPRAŞ Alize (Barış Koncagül) 13.38.46
DSQ: Akkim Bond (Cenk Tekkaya)

IRC3
Kayıtlı tekne sayısı: 9
Start saati: 12.47
1. Pfizer Hedef Yelken (Levent Özgen) 13.41.32
2. Aygaz Alize (Berk Gürpınar) 13.43.48
3. Petek (Emre Kuzlu) 13.45.45
DNF/DSQ: Team Ladies First Electron (Esra Tekkaya / Emre Yüksel)

IRC4
Kayıtlı tekne sayısı: 6
Start saati: 12.15
1. Yapı Kredi Alize ZigZag (Evren Koncagül) 15.41.17
2. Puff (Sancak Çokacar) 15.46.17
3. GSK Sailing-Kaçak (Cem Deniz Namlı) 16.07.19

GEZGİN
Kayıtlı tekne sayısı: 2
Start saati: 12.15
1. Garanti Sailing-Cenoa (Çağdaş Artu) 16.02.50
2. MESSE Frankfurt Cenoa-3 (Tarkan Akdoğan) 16.28.58

1. YARIŞ OVERALL SONUÇLAR
(İlk 5 tekne)
1. Ford Otosan-Fenerbahçe 2 (IRC0-Farr 40)
2. Enka Cheese (IRC0-Farr 40)
3. Cheese Sailing (IRC2-MAT 1010)
4. Goblin 5 (IRC0-Farr 40)
5. Çılgın Sigma (IRC0-Farr 40)

2. YARIŞ SONUÇLARI

IRC0
Start saati: 14.39
1. Ford Otosan-Fenerbahçe 2 (Oğuz Ayan) 15.18.52
2. Enka Cheese (Levent Peynirci) 15.19.07
3. Shak Shuka-3 (Hasan Utku Çetiner) 15.19.47
DNC: Korza (Gürhan Tüker)

IRC1
Start saati: 14.39
1. Doğuş Grubu-Fenerbahçe 1 (Eren Özdal) 15.22.32
2. MSI Sailing Team (Veli Murat Açıkalın) 15.25.52
3. BAU Golden Toy (Engin Özgen) 15.27.24

IRC2
Start saati: 14.39
1. Cheese Sailing (Levent Peynirci / Doğa Arıbaş) 15.25.50
2. Palamut-CPM (Targan Hazarhun) 15.26.45
3. Vagabond-Alize (Sinan Sümer) 15.26.44
OCS: TÜPRAŞ Alize (Barış Koncagül), Uniq2Go-Hangover (Genco Sindel)
RET: Logo (Tuğrul Tekbulut / Onur Bilgen)

IRC3
Start saati: 14.39
1. Pfizer Hedef Yelken (Levent Özgen) 15.29.01
2. Aygaz Alize (Berk Gürpınar) 15.31.45
3. Sahibinden.com Flamenco (Serdar Öner) 15.32.36
OCS: Schneider Electric Hedef Yelken 30 (Mehmet Can Ekin), Team Ladies First Electron (Esra Tekkaya / Emre Yüksel)
DSQ: SY/Venus (Ertan Özçevik)

2. YARIŞ OVERALL SONUÇLAR
(ilk 5 tekne)
1. Ford Otosan-Fenerbahçe 2 (IRC0-Farr 40)
2. Enka Cheese (IRC0-Farr 40)
3. Shak Shuka-3 (IRC0-Farr 40)
4. Goblin 5 (IRC0-Farr 40)
5. Cheese Sailing (IRC2-MAT 1010)

Kaynak: TurkSail
Fotoğraf: Serdar BAPOĞLU

Bu dosyayı indir (1. yaris kesin sonuclar- 1.Ayak.pdf)Ayak 1. Yarış Sonuçları 411 kB
Bu dosyayı indir (1. YARIS OVER SONUC - 1.Ayak.pdf)1. Yarış Overall Sonuçları (IRC0-1-2-3) 383 kB
Bu dosyayı indir (2.Yaris - Kesin Overall sonuclar - 1.Ayak.pdf)2. Yarış Overall Sonuçları (IRC0-1-2-3) 270 kB
Bu dosyayı indir (2.Yaris - Kesinsonuclar - 1.Ayak.pdf)2. Yarış Sonuçları 293 kB
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0 (from 0 votes)

Diğer Konular


600true thumbnails topleft 300true 800http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-1
  • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/?page_id=293
     Slide11
    SG Reklam - Tel 0532 557 77 88
  • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/g-amerika/
     LatinAmerika
    SG Güney Amerika
  • 5000 fade false 30 bottom 0
    Ruslana
  • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.alestadalgiclik.com/
     AlestaDalgiclik
    ALESTA Dalgıçlık
 
 
 
 

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2015/04/Untitled3.jpg

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2013/12/SGEO001.jpg


Bu konu şimdiye kadar 374 kere görüntülenmiştir