Kalamış Yelken Kulübü’nde yönetim değişti

................
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

İstanbul’un en eski yelken kulüplerinden biri olan Kalamış Yelken Kulübü’nde gerçekleşen Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’ndan sonra başkanlık görevine Esin Şahinbozkır getirildi.

Emin Ali Sipahi başkanlığındaki önceki yönetimin “işlerinin yoğunluğu” nedeniyle kulüpte Olağanüstü Genel Kurul’a gidildiği öğrenildi.

Kalamış Yelken Kulübü’nde başkanlığı Esin Şahinbozkır’dan devralan Mehmet Atay, birkaç dönem bu görevde kaldıktan sonra “işlerinin yoğunluğunu” gerekçe göstererek yönetimden ayrılmak istediğini belirtmişti.

Bu talep üzerine 2016 Mart ayında yapılan Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı’nda başkanlığa Emin Ali Sipahi getirilmiş, Mehmet Atay üye olarak yönetim kadrosunda görev alırken Şükrü Sanus da Komodor olmuştu.

TEK ÇÖZÜM OLAĞANÜSTÜ GENEL KURUL

23 ay sonra Kalamış Yelken Kulübü, “benzer” sorunla bir kez daha yüz yüze geldi. Emin Ali Sipahi, işleri nedeniyle zamanının büyük çoğunluğunu İstanbul dışında geçirmek zorundaydı. Profesyonel yaşamında “terfi” alan Mehmet Atay da kulüple yeterince ilgilenemediği için rahatsızdı. İşlerin bu şekilde yürümesi zorlaşınca, bir kez daha Olağanüstü Genel Kurul’a gitmek kaçınılmaz oldu.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen KYK Olağanüstü Genel Kurulu’nda Esin Şahinbozkır başkanlık görevine getirilirken, kulübün yeni yönetim kadrosu şu isimlerden oluştu:

YÖNETİM KURULU
Münire Esin Şahinbozkır (Başkan)
Kadri Hüsnü Erişman (Genel Sekreter)
Ömer Engin Domaniç (Muhasip Üye)
Yudum Macit Karakulakyan (Veznedar Üye)
Hamit Yıldırım (Üye)
Ahmet Mert Albora (Üye)

DENETİM KURULU
Abdullah Alev
Murat Senar
Lütfü Bengü

ONUR KURULU
Subutay Koral
Rezzan Barutçuoğlu
Alp Sencer

KOMODOR
Yavuz Dinar

ESKİ VE YENİ YÖNETİM EL ELE

Olağanüstü Genel Kurul sonrasında bir kez daha Kalamış Yelken Kulübü’nde başkanlık koltuğuna oturan Esin Şahinbozkır, “Böylesine köklü bir geçmişe sahip kulübümüzü kaderine terk edemezdik. İşlerin aksamadan yürümesi için bir çözüm yolu bulmamız gerekiyordu. Biliyorsunuz bir de başımızda ecrimisil derdi var. Bu nedenle arkadaşlarımızdan gelen taleplere duyarsız kalamadım” dedi.

Bu geçiş sürecinde Emin Ali Sipahi, Mehmet Atay ve Şükrü Sanus’la el birliği ile çalıştıklarını söyleyen Şahinbozkır, “Kalamış Yelken Kulübü bugüne kadar pek çok badireyi atlattı. Bize düşen görev, teslim aldığımız bayrağı sonraki kuşaklara taşımak” diye konuştu.

Kaynak: TurkSail

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0 (from 0 votes)

Diğer Konular


600true thumbnails topleft 300true 800http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-1
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/?page_id=293
   Slide11
  SG Reklam - Tel 0532 557 77 88
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/g-amerika/
   LatinAmerika
  SG Güney Amerika
 • 5000 fade false 30 bottom 0
  Ruslana
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.alestadalgiclik.com/
   AlestaDalgiclik
  ALESTA Dalgıçlık
 
 
 
 

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2015/04/Untitled3.jpg

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2013/12/SGEO001.jpg


Bu konu şimdiye kadar 307 kere görüntülenmiştir