İnanç Kendiroğlu “Almanların Türkiye’ye karşı bakış açıları değişti”

................
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Antalya Deniz Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kendiroğlu, geçen hafta katıldıkları Avrupa’nın en önemli yat fuarlarından olan 2018 yılı Yat charter, aksesuar, motor, kurtarma sistemleri, dalış takımları, yedek parça, balıkçılık araç gereçlerinin görücüye çıktığı Düsseldorf Uluslararası Yatçılık Fuarı’nda Türk stantlarına büyük ilgi gösterildiğini söyledi.

Denizcilikle ilgili tüm ürün ve hizmetlerin görücüye çıktığı dünyanın kapalı alandaki en büyük fuarında yatlarda birebir satış görüşmelerinin çok iyi olduğunu ifade eden Kendiroğlu, Almanların Türkiye’ye karşı bakış açısında olumlu gelişmeler olduğunu kaydetti. Kendiroğlu, “Bu fuarda Almanların Türkiye’ye karşı bakış açılarının değişmiş olduğunu gördük. Geçen yıl Alman gazetelerinde ve televizyonlarında Türkiye hakkında olumsuz haberler yer alırken bu kez olumlu haberlere yer veriliyor. Bu iki ülke açısından hem turizm hem de ticaret açısından olumlu bir gelişme.” şeklinde konuştu.

Fuara, 70 ülkeden bin 800 firma katıldı. Kendiroğlu, Türkiye’den 38 firma, dernek ve temsilcisi katıldığını belirterek şöyle devam etti; “Fuarda Türkiye olarak 4 ayrı stant açtık. Düsseldorf Uluslararası Yat ve Denizcilik Fuarı (Boat Show), özellikle Türk yat sektörünün geleceğine ve dalış turizmine önemli katkı koydu. Çok olumlu dönüşler var. İkili görüşmelerde de Türk iş insanları ve firmaları önemli işbirlikleri yaptı.”

Berlin Turizm Fuarı’na katılım sağlanacak

Antalya DTO Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kendiroğlu, Avrupa’nın en büyük turizm fuarlarından biri olan ve önümüzdeki Mart ayında kapılarını açacak olan Berlin Turizm Fuarı’nda deniz turizmini tanıtmak amacıyla stant açacaklarını bildirdi.

Seçim startı verildi

Antalya DTO Olağan Genel Kurulu Nisan ayının ilk haftasında gerçekleştirilecek. Başkan İnanç Kendiroğlu ve ekibi yeni dönem için seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Geniş bir kadro ile çalışmalarını yürüttüklerini açıklayan Kendiroğlu, Antalya denizcilik sektörünün gelişmesi için önemli projelere imza attıklarını söyledi. Başkan Kendiroğlu, yeni dönemde de denizcilik sektörüne ve üyelerine karşı kucaklayıcı olacaklarını vurguladı.

Kaynak: Deniz Haber

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0 (from 0 votes)

Diğer Konular


600true thumbnails topleft 300true 800http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-1
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/?page_id=293
   Slide11
  SG Reklam - Tel 0532 557 77 88
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/g-amerika/
   LatinAmerika
  SG Güney Amerika
 • 5000 fade false 30 bottom 0
  Ruslana
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.alestadalgiclik.com/
   AlestaDalgiclik
  ALESTA Dalgıçlık
 
 
 
 

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2015/04/Untitled3.jpg

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2013/12/SGEO001.jpg


Bu konu şimdiye kadar 238 kere görüntülenmiştir