Topçu Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul’u anma paneli

................
VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 1.0/10 (1 vote cast)

Topçu Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul’u anma paneli Çanakkale ve İstiklal Savaşı başta olmak üzere birçok mücadelede yer alan ve Antalya açıklarında Fransız uçak gemisini batıran Topçu Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul, Antalya’daki panelde anıldı.

Çanakkale ve İstiklal Savaşı başta olmak üzere birçok mücadelede yer alan ve Antalya açıklarında Fransız uçak gemisini batıran Topçu Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul, Antalya’daki panelde anıldı. Belgeselci, araştırmacı, yazar Mustafa Aydemir, panele konuşmaı olarak katıldı.

Çanakkale ve İstiklal Savaşı başta olmak üzere birçok mücadelede yer alan ve Antalya açıklarında Fransız uçak gemisini batıran Topçu Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul, Antalya’daki panelde anıldı. Panelde Topçu Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul’un portresi de sergilendi.

Çanakkale ve İstiklal Savaşı başta olmak üzere birçok mücadelede yer alan ve Antalya açıklarında Fransız uçak gemisini batıran Topçu Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul, Antalya’daki panelde anıldı.

Çanakkale ve İstiklal Savaşı başta olmak üzere birçok mücadelede yer alan ve Antalya açıklarında Fransız uçak gemisini batıran Topçu Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul, Antalya’daki panelde anıldı. Panele Suat Akgül, Nevzat Balcı ve Mustafa Aydemir de katıldı.

Çanakkale ve İstiklal Savaşı başta olmak üzere birçok mücadelede yer alan ve Antalya açıklarında Fransız uçak gemisini batıran Topçu Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul, Antalya’daki panelde anıldı. Panele tarihçi ve araştırmacı Ramazan Kar da katıldı.

Çanakkale ve İstiklal Savaşı başta olmak üzere birçok mücadelede yer alan ve Antalya açıklarında Fransız uçak gemisini batıran Topçu Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul, Antalya’daki panelde anıldı. Paneli öğrenciler de izledi.

Çanakkale ve İstiklal Savaşı başta olmak üzere birçok mücadelede yer alan ve Antalya açıklarında Fransız uçak gemisini batıran Topçu Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul, Antalya’daki panelde anıldı. Panele Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul Ve Yetimler Derneği üyeleri de katıldı.

Çanakkale ve İstiklal Savaşı başta olmak üzere birçok mücadelede yer alan ve Antalya açıklarında Fransız uçak gemisini batıran Topçu Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul, Antalya’daki panelde anıldı. Panel Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal da katıldı.

Kaynak: Star

VN:F [1.9.13_1145]
Rating: 0 (from 0 votes)
Topçu Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul'u anma paneli, 1.0 out of 10 based on 1 rating

Diğer Konular


600true thumbnails topleft 300true 800http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/plugins/thethe-image-slider/style/skins/white-square-1
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/?page_id=293
   Slide11
  SG Reklam - Tel 0532 557 77 88
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.sualtigazetesi.com/g-amerika/
   LatinAmerika
  SG Güney Amerika
 • 5000 fade false 30 bottom 0
  Ruslana
 • 5000 fade true 30 bottom 0 http://www.alestadalgiclik.com/
   AlestaDalgiclik
  ALESTA Dalgıçlık
 
 
 
 

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2015/04/Untitled3.jpg

http://www.sualtigazetesi.com/wp-content/uploads/2013/12/SGEO001.jpg


Bu konu şimdiye kadar 785 kere görüntülenmiştir